Chip tuning module a zlepšenie reakcií plynu pre Megane GT

Nový Renault Mégane GT prišiel na trh tak nenápadne a bez špeciálných promo že sme si ho skoro ani nevšimli.  Pritom výkon a skvelým dizajnom má veľa čo ponúknuť športovo zameraným vodičom. Keď sme videli jeho cenovku tak sme boli nesmierne milo prekvapený. Veď takto nadupané a športovo vyladené auto za cca 23 tis EUR je niečo čo oslový dúfame veľa zákazníkov. Oddelenie Renault šport odviedol skvelú prácu! GT-čko dostalo do vienka aj natáčanie zadných kolies čo jednoznačne prispieva k ovládateľnosti vozidlo. 

Renault chip tuning: PowerControl pre lepšiu dynamiku vozidla

Štvorvalcová turbom prepľňaná 1.6-ka už v sérii poskytuje slušných 205 koní čo vôbec nie je málo. Ale keby niekto chcel viac prečo nie však? Inštaláciou chiptuning boxu PowerControl ktorý sa pripojí medzi jednotlivé snímače motora a riadiacu jednotku sa výkon navýši o slušných +21 koní a 38 Nm. To je na tento relatívne malý motor slušná dávka výkonu. Tu je treba pripomenúť že úprava je vykonaná bez priamého zásahu do pôvodného programu motora. Všetko sa dá jednoducho vypnúť alebo odstrániť z vozidla.

 

Chip tuning box FRS14Megane GT chiptuningPedalbox Megane GT

Lepšie zrýchlenie pre Renault: PedalBox+ pre Mégane GT

Pedalbox od firmy DTE Systems je perfektné riešenie pre nový športový Megane GT. Auto sním akceleruje rýchlejšie a reaguje na pridanie plynu spontánnejšie. Reakcie plynu si môžete sami nastaviť. Na výber máte tri prednastavené režímy alebo si nastavíte vlastný program ktorý vám najviac vyhovuje. Vaše nastavnie sa stále uloží a pri naštartovaní bude zapnuté. Pedalbox vám jednoznačne zabezpečí ešte športovejší zážitok zo šoférovania.