Nový 3,6 litrový motor v Porsche Macan nastavil latku vysoko vo svojej triede. Motor V6  produkuje 440 koní  a 600 Nm v sérii čo mu zaručuje popredné miesto medzi podobnými motormy.  Toto konkrétne vozidlo bolo vybavené doplnkovým performance paketom a pohonom všetkých kolies.  Dizajn vozidla a taktiež aj výkonové parametre slubujú zážitok z jazdy ako vie ponúknuť Porsche. S namontovaným chipom PowerControl budete mať o zábavu postarané. 

 

 

Macan tuning: Viac výkonu pre najsilnejšie Porsche

Macan 3.6 Turbo dostane extra dávku +58 koní a +143 Nm krútiaceho momentu pod kapotu. Chip je prepojený medzia riadiacu jednotku motora a jednotlivé snímače motora ako sú snímač tlaku v saní, snímač tlaku turba a snímač otáčok vačkového hriadela. Signál z daných senzorov sa zaznamenáva, upravuje a posiela ďalej do riadiacej jednotky motora.

Po inštalácii chipu a testoch na motorovej brzde nasleduje jazdná skúška na okrskách ale aj dialnici. Porsche v sériovom stave zrýchluje na stovku za 4,4 sekundy. Táto hodnota sa určite prekoná po výkonovej úprave.

Chip tuning pre Porsche MacanChip tuning pre Porsche Macan
PowerControl: tuning box pre Macan TurboPowerControl: tuning box pre Macan Turbo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PedalBox: Záber a reakcie ako v superšportoch

Žiadná z naších úprav sa nezaobíde bez Pedalboxu. Prečo by aj, kto by predsa nechcel ešte ostrajšie reakcie na plyn? Pedalbox dostane túto úpravu na uplne iný level. Samotný Pedalbox dokáže zlepšiť zrýchlenie vozidla o 10%. Na výber máte tri prednastavené režímy Eco, Sport a Sport Plus. Okrem týchto nastavení si viete doladiť podla požiadaviek reakcie plynu tlačítkami + a -.

Nová funkcia PedalBox + ktorý v DTE-Systems voláme PerfecTune vám zabezpečí ešte lepší prenos signálu a doladenie Pedalboxu na dané vozidlo.

PedalBox pre novy Macan PorschePedalBox pre novy Macan Porsche
DTE chiptuning: Porsche MacanDTE chiptuning: Porsche Macan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena za úpravu je 1299 EUR s DPH (cena zahŕňa chip, Pedalbox, montáž a nastavenie systému u vás)

Pre viac info 0911150303 alebo sales@dtechiptuning.sk