Nová generácia chiptuning produktov je tu už aj pre novú Alfu Stelvio

Alfa Romeo bola vždy známa tým že vyrába autá ktoré potešia športovo orientovaných vodičov ktorým imponuje talianský dizajn. Aj model Stelvio vo svojej kategórii SUV reprezentuje talianských dizajnérov ktorý vedia ako zasiahnúť srdce milovníka športovo ladených vozidiel. Okrem iného Alfa vo verzii vozidla Quadrifoglio vyrobila najrýchlejšie SUV ktoré pokorilo traťový rekord SUV na okruhu Nurburgring. Niet sa čo čudovať keď si Selvio požičalo najsilnejšiu (510 k)  pohonnú jednotku z verzie Giulia. Ani slabšia verzia ktorá je vybavená turbodúchadlom preplňovaným dvojlitrom sa nenechá zahambiť. Skvelé výkonové parametre už v sérii (280 k a 400 Nm) naznačujú a slubujú športové vyžitie s týmto SUV.  A nielen slubujú, Stelvio s dvojlitrom je velmi agilné a silné auto. Pomocou novej generácie Powercontrol modulov je Selvio ešte silnejšie. 

Alfa Romeo Stelvio: Viac výkonu s chiptuning modulom PowerControl

Športové SUV s dvojlitrovým motorom a osemstupňovou automatickou prevodovkou so sériovým výkonom 280 k a 400Nm nie je žiadný leňoch. V testoch ho chvália a tvrdia že Alfa sa skvele strafila a dodala aj vozidlu SUV športového ducha. Montážou prídavného modulu PowerControl dokážeme bezpečne zvýšiť výkon už tak silného motora o dalších 32 koní a 86 Nm. 

Systém PowerContorl umožňuje zmenu nastavenia chipu v troch režímoch - Sport, Dynamic a Efficiency - teraz si režímy viete nastavovať pomocou mobilnej aplikácie cez váš telefón priamo z kabíny vozidla. Pomocou aplikácie sa zobrazujú aj všetky relevantné výkonové parametre počas jazdy.

Alfa Romeo StelvioAlfa Romeo Stelvio PedalboxAlfa Romeo Stelvio
 

PedalBox: lepšie a rýchlejšie reakcie na plynový pedál

Pedalbox novej generácie je dostupný už aj pre všetky modely Stelvio. Po velmi jednoduchej inšalácii si môžete vychutnať zrýchlenie auta ktoré vás doslova zaskočí. Pedalox dokáže zmeniť charakteristiku auta na nepoznanie. Stelvio zrýchluje prudšie a ovela skor a spontánnejšie ako predtým. Pedalbox je jednoducho niečo čo musíte mať.

Alfa Romeo Stelvio 2,0 Q4 chip tuning si viete objednať TU