Zvýšenie výkonu pre Audi RS5 F5 s ovládaním cez aplikáciu v telefóne 

PowerControl RX nová generácia chiptuning boxov pridá extra dávku výkonu pod kapotu novej RS5. Audi RS5 ukrýva pod kapotou 2.9 litrový turbomotor ktorého sériové parametre sú velmi zaujímavé a slubujú veľký zážitok z jazdy. 450 koní a 600 Nm sa inštaláciou PowerControl modulu zvýši na 488 koní a 701Nm. 

PowerControl RX: 

PowerControl RX je náš najvýkonnejší chip v ponuke. Prídavná jednotka sa namontuje do motorového priestoru a kabeláž sa pripojí na jednotlivé snímače motora. V tomto konkrétonom prípade je to snímač tlaku turba, snímač tlaku v sacom potrubí a snímač otáčok vačkového hriadela. Takto zapojený chip upravuje hodnoty zo snímačov a takto modifikované ich posiela ďalej do riadiacej jednotky motora. 

PowerControl s aplikáciou

Asi najväčšou novinkou v oblasti chip tuning a lákadlom pre zákazníkov je chip ovládaný cez aplikáiu v telefóne. PowerControl  dáva vodičovy možnosť vybrať si z troch prednastavených režímov Sport, Dynamic a Eco ktoré ponúkajú každý iné výkonové parametre vozidla. Takto si vodič navolí ten režím ktorý mu najviac vyhovuje. 

To je však len jedna z výhod. Velmi užitočná je funkcia odloženého spustenia chipu ktorá zapne chip len po určitom čase od naštartovania vozidla keď už sa motor zohreje na správnu teplotu. Grafika aplikácie velmi pekne zapadne do celkového vzhladu kokpitu RS5 a vodič počas jazdy môže sledovať aktuálne výkonové parametre vozidla alebo aj grafické znázornenie G zrýchlenia. 

RS5 a PedalBox

Pedalbox dokázal svoje kvality a prínos aj v iných športových vozidlách ako sú BMW M4, M3 alebo Mercedes C43 AMG. Preto nemôže chýbať ani v novej RS5 ke ktorá použitím Pedalbox získá extra dávku agility a športovosti. Pedalbox jednoznačne musíte mať v tomto aute. Budete milo prekvapený aký velký rozdiel spravý táká malá úprava charakteristiky plynu. Samozrejmosťou sú aj v tomto prípade prednastavené režímy alebo tlačítka + a - pre jemné doladnie Pedalboxu. 

Nové Audi RS5 je auto pre milovníkov rýchlej a športovej jazdy. Keď sa chcete odlíšiť od ostatných a chcete mať viac výkonu a agilnejšie reagujúce auto, chip a Pedalbox je to čo potrebujete pre vaše nové auto. 

Chip tuning  Audi RS5

  Výkon +38 hp
  Krut. moment +101 Nm

 

 

 

 
Audi RS5 on the DTE dynamometer
More performance with the DTE motor tuning
DTE power for a real top performer
DTE tuning for the power RS5
More hp and more torque
PedalBox<sup>+</sup> in the sporty Audi RS5