Chip tuning a pedal tuning pre Volvo V90 T5

Volvo V90 T5 sme úpravami posunuli na iný level. Úpravou prešiel výkon motora pomocou prídavného powerboxu PowerControl X a taktiež plynový pedál ktorému pomáha jednotka Pedalbox +. Výsledok je vyšší výkon, vyšší krútiaci moment a lepšie zrýchlenie vozidla. Benzínové Volvo je teraz vybavené aj ovládaním chipu cez aplikáciu v telefóne. 

Volvo V90Štýlové Volvo V90
PowerControl X: Zvýšenie výkonu pre Volvo V90PowerControl X: Zvýšenie výkonu pre Volvo V90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PowerControl X, chiptuning modul pre Volvo V90

Na cestách je uprevené Volvo V90 II 2.0 T5 oveľa suverénnejšie a športovejšie. Pomocou powerboxu PowerControl X motor dostáva extra dávku výkonu +29 koní a +75 Nm krútacieho momentu. Chip sa pripojí jednoducho na snímače motora bez priamého zásahu do riadiacej jednotky motora.  Hneď po inštalácii si vodič môže užívať extra dávku výkonu. Vodič má na výber má tri prednastavené výkonové stupne (Sport, Dynamic a Eco) ktoré se vie jednoducho z kabíny ovládať a prepínať pomocou aplikácie.  

PowerControl aplikácia: chiptuning ovládaný cez smartfón

Aplikáciou ovládaný chip ponúka veľa výhod. Vodič má pod kontrolou extra výkon svojho vozidla bez toho aby musel vystúpiť a otvoriť kapotu auta. Je to jednoduché a geniálne. Cez prehladnú aplikáciu si navolíte požadovaný režím. Keď chcete na obrazovke mobilu alebo tabletu sa vám budú zobrazovať aktuálne výkonové parametre vozidla alebo športový indikátor s meračom G preťaženia. Taktiež si viete nastaviť časovač ktorý vám zapne až keď je motor dosť teplý a tak zároveň šetríte aj váš motor. Aplikáciu si môžete zadarmo stiahnúť na Googleplay po zakúpení chipu.

PedalBox = lepšie zrýchlenie PedalBox=lepšie zrýchlenie 
DTE Systems Volvo V90DTE Systems Volvo V90

 

 

 

 

 

 

 

S PedalBox+ zvádnete šprint na stovku rýchlejšie. Tým že motor reaguje rýchlejšie a prudšie na stlačenie plynu auto zrýchluje skôr. Na maximálny zážitok z jazdy a správnu funkciu je teraz Pedalbox+ vybavený aj funkciou AutoTune ktorá pri namontovaní Pedalboxu+ s nakalibruje na konkrétne auto. Výhodou je tiež že si Pedalbox viete vypnúť kedykoľvek to potrebujete. Samozrejmosťou sú tri prednastavené režímy Sport, Sport +  a City. 

Volvo tuning: výhody pre vás 

  • PowerControl tuning s ovládním cez telefón
  • Tri prednastavené výkonové stupne 
  • Jednoduchá inštalácia plug&play
  • 15-dňová garancia spokojnosti