Viac výkonu a lepšia spotreba paliva

DTE Injector-Tuning pre Iveco Stralis 460 (Euro 6)

Pohonnou jednotkou je v tomto prípade 11,1 litrový šesťvalcový radový motor s výkonom 460 koní a 2150 Nm. Ide o kvalitný a spolahlivý motor. V prípade že so sériovým výkonom nebudete spokojný ponúkame vám úpravu výkonu aj na tento motor. Pomocou nášho chipu PowerControl PDI dokážeme upraviť bez priamého zásahu do riadiacej jednotky motora. Chip pripojíme kabelážou na riadiacu jednotku motora. 

Iveco Stralis 460Chip tuning Iveco Stralis
Iveco Stralis 460Stralis pripravený na testovaciu jazdu
Iveco Stralis 460Inštalácia PowerControl PDI

 

 

 

 

 

 

Ako to vlastne funguje?

Dnešné moderné naftové motory musia spĺňať okrem prísnych emisných limotov aj požiadavky prevádzkovatela a to dostatok výkonu a prijatelnú spotrebu paliva. Motory sú vyladené tak aby pracovali spolahlivo a efektívne v rôzných podmiankach. Pri dodatočnej úprave výkonu motora sa upravuje dávkovanie paliva pri jednotlivých režímoch jazdy. Naše technológia umožňuje veľmi presnú reguláciu hlavnej dávky paliva pre každý valec jednotlivo. Výsledkom úpravy je nárast výkonu motora na 515 koní a krut. momentu na 2400Nm pri zachovaní emisných noriem motora.   

Stralis s extra dávkou výkonu

Stralis s chipom jazdí podstatne lepšie. Výkon mu určite nechýba. Výkonový nárast umožňuje jazdiť podstatne dlhšie so zaradeným 12. stupňom ako predtým bez nutnosti radenia a vozidlo sa lepšie a rýchlejšie rozbehne s nákladom. To v konečnom dôsledku vedie k úspore paliva a tiež plynulejšej jazde bez nutnosti radenia. 

 

DTE Injector-Tuning PowerControl PDI

› Menej radení počas jazdy ✓
› Nižšia spotreba ✓
› Viac výkonu a lepšia využitelnosť vozidla ✓