Nezastaviteľný vývoj v oblasti moderných automobilov vyžaduje aj najmodernejšie technológie v oblasti chiptuningu!

Nová S-trieda určite má čo ponúknuť. Je to predovšetkým komfort, bezpečnosť a priestor. Nesiem však chýbať aj potrebná dynamika. Všadeprítomné "downsizing" alebo ináč povedané znižovanie objemu motorov sa dotklo aj najluxusnejšej triedy Mercedesu. Už to nie je známy osemvalec ale aj šesťvalec dokáže toto veľké auto rozhýbať. 

Chiptuning a Euro6 norma?

Pomocou CRD14 systému sa štandarný výkon motora 258 koní ľahko zvýší na 299 koní a krútiaci moment motora zo 620Nm na 690Nm. Vďaka technológii Bluetech vozidlo plní normu Euro6. A s chiptuningom od DTE System tiež! Takto to robíme v DTE.

A možno trochu viac?

Model CRD14 je vybavený klávesnicou pomocou ktorej si viete navoliť tri prednastavené výkonové mapy pre tento motor. Je to mapa SPORT, DYNAMIC a ECO. Takto sa stáva váš Mercedes všestranne využitelný či už chcete jazdiť športovo a využiť nový výkonový potenciál ktorý chip ponúka alebo chcete jazdiť úsporne ale pritom s vyššou dávkou výkonu. Je to na vás čo si vyberiete. 

Ani takto nie je dosť?

Väčšina luxusných limuzín nevynímajúc S-triedu má výrobcom nastavené comfortné komótnejšie reakcie na plynový pedál. To je v poriadku, ale niekedy potrebujete aby vozidlo reagovalo prudko a rýchlo na pridanie plynu. Tu ponúka DTE System ďalšie riešenie pre vás majiteľov tohto krásneho auta. Je to Pedalbox. Naištalovaním získá auto potrebnú dynamiku a razantnosť keď to potrebujete. Je až neuveriteľné ako razantne a okamžite aj pri jemnom pridaní plynu vie toto veľké vozidlo zrýchlovať!

 

DTE-Systems Performance Pack & PedalBox

performance + 41 PS

torgue + 70 Nm