Zvýšenie výkonu pre "baby AMG" 

Momentálne najmenší model AMG v ponuke je Mercedes-Benz A35 AMG. Z dvojlitrového prepĺňovaného turbomotora dosiahli veľmi slušné výkonové parametre ktoré sľubujú maximálny zážitok z jazdy. Nám sa podarilo dostať túto čerstvú novinku na našu brzdu a tak pripraviť chip pre tých majiteľov ktorým sériový výkon nebude postačovať. Samozrejme nemohli sme zabudnúť ani na Pedalbox ktorý skvele dopĺňa náš PowerControl chip. 

 

Mercedes chiptuningchiptuning pre Mercedes-Benz A35A35 AMG tuning box

 

Nárast výkonu po úprave je 32 k a 65 Nm. Na dvojlitrový turbomotor je 338 k a 465Nm pekné stádo koní a krut. momentu. Úprava zabezpečí hlavne veľmi dobré pružné zrýchlenie auta nakoľko +65Nm je k dispozícii už pri 2700 ot/min a výkon +32 k pri 4600 ot/min. Pružné zrýchlenie zo 100km/h na 160km/h sa chipom zlepší o 1,2s.

Pedalbox +

Pedalbox používame pri všetkých úpravách ktoré robíme. Aj tento športový model auta dokážeme Pedalboxom donútiť k lepším reakciám a k športovejšiemu správaniu. Pedalbox si samozrejme viete doladiť tak aby auto reagovalo na pridanie plynu tak ako sa vám to páči a vyhovuje aktuálnemu jazdnému štýlu. Aj Pedalbox sa dá objednať s ovládaním cez aplikáciu v mobile.