Nové technológie pre vylepšený model AMG

Nový Mercedes-AMG s motorom 53 EQ Boost a sériovým výkonom 435 koní je nielen elegantný ale aj poriadny športovec. Použitím novej 5-kanálovej technológie chipu PowerControl RX sa sériový výkon motora zvýši o ďalších 70 koní a 125Nm.  

 

Mercedes-Tuning: PowerControl RX-znamená ešte viac výkonu pre AMG

Pre zlepšenie výkonových parametrov motora sa chip pripája na všetky centrálne sensory motora vrátane tlak turba alebo vačkový hriadeľ motora. Signál je spracovaný a upravený procesormy PowerControl a následne posielaný do riadiacej jednotky motora. Tento proces sa vykonáva pre všetky snímače motora nieľko stokrát za sekundu. Pri jazde jazde je upravený výkon okamžite cítiť a AMG vyrazí dopredu ešte razantnejšie ako predtým.  


PowerControl Aplikácia: chip tuning s ovládaním cez aplikáciu 

Všetky funkcie chipu PowerControl viete ovládať pomocou aplikácie v telefóne. Aplikáciu si jednoducho stiahnite do svojho telefónu a potom ju sprájute s chipom. Pomocou aplikácie si viete vybrať nielen jeden z prednastavených programov motora ale viete ho aj zmenit upraviť a toto nastavenie uložiť ako predvolené. Ďalšou finesou aplikácie sú športové ukazovatele ktoré zobrazujú aktuálne parametre motora ako sú tlak turba otáčky alebo napríklad G preťaženie. 

PowerControl RX is ready for installationPowerControl RX pripravený na inštaláciu 
The E 53 AMG on the DTE Systems dynoCLS 53 AMG na motorovej brzde

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aj u nás v DTE-Systems kráčame s dobou a prinášame inovácie

DTE-Systems je prvý úpravca ktorý pri svojích moduloch ponúka aj hlasové ovládanie aplikácie pre Apple iPhone (pre modely od iOS12). Vodič si môže uložiť všetky dôležité povely pre chip ktorými potom môže zariadenie ovládať. Aplikácia bude reagovať takto na povely vodiča. 

 

Brand new: Voice control for the Mercedes performance upgradeNovinka: Hlasové ovládanie pre PowerControl RX
Now available: Voice control for tuning systemsTeraz je PowerControl dostupný aj s hlasovým ovládaním 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PedalBox+: Maximálny zážitok z jazdy

AMG s touto pohonnou jednotkou akceleruje na stovku za 4.4 sekundy. To je už poriadna nakladačka. Pedalbox ale dokáže aj pri takom výkone zlepšiť reakcie auta na pridanie plynu. Hlavne ide o to že Pedalbox nedovolí riadiacej jednotke motora upravovať reakcie plynu podľa toho ako jazdíte. Pedalbox prikáže riadiacej jednotke reagovať na plyn stále za každých podmienok okamžite na stlačenie pedálu plynu. Toto vás určite poteší pri prudkej akcelerácii alebo pri predbiehaní keď vyžadujete okamžitú reakciu. Pelbox sa pripojí pomocou dvoch konektorov na plynový pedál vozidla a je okamžite pripravený na použitie. Samozrejme ani tu nechýba ovládanie cez aplikáciu v mobile. 

 

Perfect power and an optimized accelerationSkvelý nárast výkonu a vylepšená reakcia na plyn 
The PedalBox by DTE Systems: The throttle remapPedaltunig dokáže zmeniť charaktrer auta na nepoznanie

 

 

 

 

 

 

 

PowerControl RX a Pedalbox si môžete teraz objednať v našom obchode tu: