Naša upravená X5-ka prekonáva svojích konkurentov Porsche a Mercedes

Nová štvrtá generácia X5 ky nám poriadne narástla. Je dĺžka takmer päť metrov sa prejavý v ponuke mieste pre cestujúcich. Na pohon slúžia tri benzínové verzie motorov a tri naftové. Základný motor v ponuke pre X5-ku je benzínová 40i so sériovým výkonom 340 koní. 
Tento šestvalcový radový trojliter s automatickou osemstupňovou prevodovkou trochu zaostáva pri konkurencii ako je Porsche Macan S (354 koní) a Mercedes GLE 450 4MATIC (367 koní). S našou úpravou výkonu sa to ale jednoznačne zmení k lepšiemu a BMW bude mať poriadne navrch. 

Tuning box pre nové BMW X5 (2019): Viec výkonu a jednoduchá inštalácia

PowerControl pre BMW X5 je powerbox ktorý je charakteristický skvelým nárastom výkonu a jednoduchou inštaláciou. PowerControl sa pripája na jednotlivé snímače motora len cez štandardné svorkovnice ktoré motor používa. Nie je potrebné žiadne špeciálne náradie ani žiadny trvalý zásah do elektroinštalácie vozidla. Všetko sa namontuje v priebehu niekoľkých minút.

Výsledok je veľmi slušný keďže upravená 40i dosahuje výkon 400 koní a 595 Nm čo je nárast o 60 koní a 145Nm. 

Mehr Leistung für den BMW X5Viac výkonu pre nový model BMW X5
BMW-Chiptuning per Smartphone-AppBMW chip tuning aj s aplikáciou v telefone

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Viac výkonu pre BMW? Ano samozrejme, ale bezpečne! 

Modul PowerControl X nepretržite kontroluje a monitoruje signál z jednotlivých snímačov a signál z riadiacej jednotky motora tak aby zabezpečil správnu funkciu a bezpečné hodnoty pre motor. To znamená že všetky ochranné funkcie riadiacej jednotky sú zachované a vozidlo aj po úprave spĺňa všetky emisné limity tak ako sú predpísané. Preto naše moduly PowerControl sa môžu použiť aj vo vozidlách ktoré sú vybavené filtrom pevných  častíc.

PedalBox+: lepšie odozva na plyn pre BMW X5

Náš Pedalbox je samozrejme dostupný aj pre X5 ku. Po jednoduchej a rýchlej inštalácii si môžete ihneď užívať športovejšiu jazdu. Pedalbox skvele dolpĺňa chip tuning. Reackie plynového pedálu si viete navoliť pomocou troch prednastavených máp. Keď si chcete ešte viac doladiť citlivosť plynu tak vám pomôžu tlačítka + a - ktorým si pedál nastavíte tak ako potrebujete. Toto nastavenie sa samozrejme uloží a zakaždých keď nasadnete do auta tak sa Pedalbox nastavý na vami navolený program. Pedalbox viete kedykoľvek vypnúť keď ho práve nepotrebujete.

 

BMW-Tuning auf Maha-PrüfstandBMW chiptuning na brzde Maha
Gaspedal-Tuning mit Smartphone-AppPedal tuning 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuning s ovládaním cez aplikáciu v telefóne

V dnešnej dobe smartfónov a aplikácií nemôžeme ani mi zaostávať a ponúkame PowerControl aj Pedalbox s ovládaním cez aplikáciu v telefóne. Toto riešenie má niekoľko výhod a samozrejme ponúka určitý stupeň štýlovosti. Obe zariadenia viete ovládať cez jednu aplikáciu ktorá okrem iného ponúka aj športové ukazovatele ktoré počas jazdy zobrazujú aktuálne parametre motora ako je tlak turba či otáčky motora. Zákazník ktorý používa aplikáciu si môže byť istý že používa najnovší softvér ktorý pravidelne aktualizujeme.