PERFORMANCE PACK  pre nové BMW M4

Nová M4-ka prichádza s novým motorom ktorý má o dva valce viac ako prvá M3-ka a o dva menej ako posledná M3-ka. A tentokrát je to poprvé keď je prelňovaná dvojicou turbodúchadiel.

V DTE sme zato že keď sa robí chiptuning, tak nech sa to robí poriadne a hlavne bezpečne. 

Rýchlosť je veľmi dobrá vec. Ale to čo robí z tohto vozidla monštrum je krútiaci moment

Keď sme písali že chiptuning sa musí robiť dobre mysleli sme na toto. Výkonové parametre tohto motora po vyledení chipu sú naozaj úžasné. Veď posúdte sami. Výkon narástol z pôvodných 431 koní na 523 koní (+91 koní) a krútiaci moment z 550Nm na 640Nm! 

Chcete vediet ako jazdí táto M4-ka?

Je to pocit ktorý vám vie priniesť len M-model od BMW. Čím viac tlačíte na auto a jazdíte športovo tým viac zisťujete ako je toto vozidlo jemne vyladené a hravé. Pred zákrutou stačí ubrať jemne plyn a pribrzdiť potom len zošliapnuť plyn a auto ide do pretáčavého šmyku a vy si vychutnávate jazdu v kontrolovanom šmyku.

A aké to je s chipom? Musíte to zažiť! Reakcie motora sú ešte prudšie a prebitok výkonu v akejkoľvek situácii vám vyčarí široký úsmev na tvári.

Pedalbox? Ano... Pedalbox!

Väčšina turbomotorov trpí na takzvanú turbodieru, keď musíte doslovať skočiť na pedál plynu a auto sa naraz rozbehne s oneskorením. Toto určite nie je prípad M4-ky. Predsa sa to dá ešte ale vylepšiť. Pedalbox vám môžeme len odporúčať pre toto auto. V kombinácii s chipom robí Pedalbox všetky reakcia motora na pridanie plynu okamžité takmer bez turbodiery.

Každý pedalbox vie pracovať v troch režímoch SPORT, DYNAMIC  A ECO.  Je len na vás ktorý využijte a kedy. 

 

 

Na záver je dôležité povedať že všetky úpravy prebiehajú mimo riadiacu jednotku bez zásahu do pôvodného programu motora. To zabezpečí bezpečné užívanie exra výkonu bez obavy o stratu záruky alebo poškodenie motora. Okrem toho chip viete kedykoľvek vypnúť alebo vymontovať. 

Zuajala vás naša ponuka? Máte model M6, M3 alebo iný model? Máme chip aj pre tieto modely a garantujeme vám vašu absolútnu spokojnosť! Zavolajte nám a dohodnite si termín. Chip Vám prídeme namontovať a nastaviť priamo ku vám a to bezplatne.

VSTUP DO OBCHODU

0911 15 03 03

info@dtechiptuning.sk