Nové Volvo XC 90 s DTE chiptuning-om nadchne nárastom krútiaceho momentu

Volvo prišlo konečne s uplne novým modelom XC90 ktoré nadchne hlavne dizajnom ale aj nekonvenčnými a novátorskými riešeniami. Motor D5 so sériovým výkonom 225 koní dokáže pomerne ťažké auto (2.1 tony) rozhýbať pomerne ľahko, ale postráda to trošku emócií zo šoférovania. To čo zákazníci určite ocenia je vynikajúca hodnota krutiaceho momentu (470Nm). Pravda je tiež taká že traja zo štyroch nových majiteľov sa rozhodnú pre naftovú verziu tohto auta. 

"Toto sú naši zákazníci! "

Inštaláciou DTE chiptuning boxu tzv. PowerControl dosahuje toto vozidlo nárast výkonu o +30 koní a do sedadiel vias určite citelne lepšie zatlačí krut. moment navýšený o hodnotu +60 Nm. 

Výkonné naftové Volvo ktoré šetrí životné prostredie

DTE-systems PowerControl používa najnovšiu technológiu Multimap ktorá zaručí dodržanie emisných limitov vozidla a tak sa môže použiť aj pre vozidlá vybavené filtrom prevných častíc. 

Viac výkonu a lepšia dynamika jazdy

Použitím zariadenia Pedalbox ktoré sa pripája na elektroniku pedála plynu a ktorá dokáže upraviť reakcie na pridanie plynu dokážete z komótne jazdiaceho Volva vyčarovať športovca ktorý reaguje bleskovo na každé zošlapnutie plynu. Na výber máte tri prednastavené módy Sport, Sport Plus a City ktoré si stlačením tlačítka viete prepínať z miesta vodiča. Viac informácií o Pedalboxe

DTE-Systems chiptuning module pre nové XC90

Výkon                 255 koní (+30 koní)

Krut. moment      530 Nm (+60 Nm)