A teraz nový Pedalbox pre novú škodovku 

Skoda prišla na trh s novinkou a všetkých nás prekvapila skvelým dizajnom. Už sme mali možnosť vidieť aj prové redakčné testy. Škodovka týmto modelom rozšírila svoju ponuku a vstúpila do segmentu menších SUV kde bude kontokuvať modelom ako sú SEAT Ateca, Audi Q2 či VW Tiguan. Na pohon zvolili dobre známe a osvedčené koncernové pohonné jednotky. Vďaka nášmu tuningovému programu si teraz majitelia nového Kodiaqu tiež môžu užívať viac výkonu a zlepšenú reakciu na plyn a akceleráciu.

Skoda Kodiaq 2.0 TDISkoda Kodiaq 2.0 TDI: Optimalizované a zmerané na brzde 
More power, more torque for the Skoda SUVTri prednastavené režími 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skoda Kodiaq s DTE tuningom motora

Na začiatok bude Skoda dodávať Kodiak s motormi 1,4 TSI s výkonom 110kw a 2,0 TSI s výkonom 132kW a taktiež v naftovej verzii motora 2,0 TDI s výkonom 110kW a 140 kW. DTE-Systems má v ponuke chip tuning moduly pre všetky výkonové verzie vozidiel. Práve najsilnešia verzia naftového motora po úprave dosahuje slušný výkonový nárast a vďaka akcelerátoru plynu ktoré voláme Pedalbox sa upravia aj reakcie plynu a vozidlo bude akcelerovať podstatne rýchlejšie a spontánnejšie.

 

Sophisticated in design: Kodiaq performance at DTESofistikovaný dizajn 
Skoda Kodiaq's accelerator tuning system PedalBoxNový PedalBox+ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DTE performance tuning: Jednoduchá inštalácia a funkčnosť bez straty záruky na vozidlo

Modul s kabelážou sa naištaluje velmi jednoducho a rýchlo. Je napojený medzi hlavné snímača motora a riadiacu jednotku motora. Upravuje čas hlavného vstreku, tlak paliva a tlak vzduchu. Pocit z prvej jazdy po úprave je velmi dobrý. Motor reaguje spontánnejšie a má citelne viac sily v celom otáčkovom pásme.

Výkonový nárast

+27 koní a + 80Nm

dodáva autu lepšiu dynamiku. Skvelá správa je že DTE PowerControl sa dodáva aj s TÜV certifikátom.

PowerControl je dostupný aj pre iné modely vozidiel Škoda ako sú Superb alebo Octavia. 

Zvýhodnená cena PowerControl  549,- EUR  

Nový tuning elektronických pedálov pre Kodiaq

Tuningom elektronických pedálvo vozidlo lepšie reaguje na plyn a zlepší to zrýchlenie vozidla. V porovnaní so sériovou verziu dokáže Pedalbox zlepšiť zrýchleniie až o 10 %. Nový Pedalbox + sa vyznačuju presnejším a rýchlejším prenosom signálu a dá sa individuálne doladiť na Kodiaq pomocou funkcie "PerfectTune" . Pedalbox má prednastavené štyri módy a 7 úrovní jemného doladenia. Takto má vodič až 20 kombinácií nastavenia.