Ponúkame vám nadštandardný servis!

- nemusíte nikde chodiť! Zavolajte nám, objednajte si chip a mi vám ho prídeme namontovať priamo ku vám domov alebo na určené miesto ZDARMA! Zatiaľ čo mi budeme pracovať, vy sa môžete venovať rodine alebo práci. Ušetríte tak nielen čas ale aj náklady na cestu.

Platíte len raz! Preto ušetríte!

- keď si kupujte tuningbox ten zostáva váš. Keď predáte vozidlo box vám zostane. Môžete ho použiť v inom aute (po preprogramovaní ) alebo ho predať. Pri štandardnom chiptuningu program zostane v aute a keď chcete nové auto tiež nachipovať musíte si zaplatiť plnú sumu chiptuningu. Preprogramovanie chipu ponúkame klientom ZDARMA!

Až tri programy za ktoré platíte len raz!

- potrebujete viac času na rozhodnutie? potrebujete si s upraveným autom pojazdiť aby ste vedeli či vám nový program vyhovuje? vďaka technológii multimap  vám náš tuningbox dokáže ponúknuť ešte viac ako klasický chiptuning alebo klasický tuningbox. Chip môže mať tri rôzne charakteristiky ktoré si viete sami prepnúť a tak sa v pohode pri jazdení rozhodnúť ktorý režím vám najviac vyhovuje a ktorý chcete používať. A to bez toho aby ste nás museli navštíviť.