Chiptuning pomocou tuning-boxov je chiptuning najnovšej generácie

DTE chiptuning pre kamiony

S naším chiptuning boxom je možné dosiahnúť nielen vysoký výkon ale hlavne efektívnosť prevádzky užitkových áut;nákladných vozidiel. V dnešnej dobe pri stále rastúcich cenách je udržanie prevádzkových nákladov velmi dôležité. Preto je chip pre nákladné vozidlá zameraný hlavne na úsporu paliva.

Včom ale spočíva jedinečnosť riešenia ktoré vám ponúkame? Hlavne vtom že ide o chiptuningbox a nie klasický chiptuning. A prečo?

-viete ho použiť aj v nových vozidlách bez toho aby ste ohrozili záruku vozidla

-viete ho kedykolvek vymontovať a obnoviť pôvodné parametre vozidla

-chip je prenosný, tz. že keď vymeníte staré vozidlo za nové chip vám zdarma preprogramujeme na nové vozidlo

-chip vám prídeme namontovať kdekoľvek na území SR v čase keď vám to vyhovuje, nemusíte urobiť ani kilometer naviac alebo strácať čas presunom do servisu.

 

DTE PDx chiptuning box

 

Chceme vás uistiť že nehovoríme o žiadných zázračných krabičkách ale o plne programovatelných jednotkách ktoré sa pripájajú priamo k riadiacej jednotke motora a programujú sa špeciálne na dané vozidlo. Chiptuning box vie regulovať všetky potrebné paramentre motora tak aby sa dosahovalo požadované zvýšenie výkonu motora. Taktiež je možné individuálne nastavnie chipu podla požiadaviek zákazníka.

 

 

 

 

A ako je to s úsporou paliva a efektívnosti prevádzky vozidla? Určite každý súhlasí že zníženie priemernej spotreby paliva pri nákladných vozidlách ktoré najazdia tisíce až státisíce kilomentrov je veľmi žiadané. V tabulke nižšie si môžeme pozrieť čo vlastne tých 15% znamená pre náklady firmy.

Uspora paliva DTE System

A lepšia spotreba paliva je len jedna z výhod. Usporiť môžete hneď pri kúpe vozidla napríklad (cenový rozdiel pri výkonnejšej verzii). Taktiež nezanedbatelný je usporený čas s výkonnejším vozidlom, počet preradení sa jednoznačne znižuje tiež a v neposlednom rade sa s vozidlom lepšie jazdí.

 

Čo vám ponúkame a čo všetko zahŕňa cena:

-Chiptuning box najvyššej kvality s certifikátom TÜV

-Ištaláciu a naprogramovanie chipu na vaše vozidlo priamo u vas.

-Preprogramovanie chipu na iné alebo nové vozidlo

Vstúpiť do OBCHODU