chiptuning kamionov

Pri úpravách výkonu ťahačov a nákladných vozidiel využívame unikátnu technológiu ktorá nám umožňuje s maximálnou presnosťou a bezpečnosťou upravovať parametre motora bez zásahu do riadiacej jednotky motora.

​Nárast výkonu a krútiaceho momentu motora sa pohybuje od 10-20% v závislosti od typu motora a emisných noriem ktoré motor musí spĺňať. Pri motoroch euro6 je nárast 13-15%. Staršie konštrukcie motorov dokážeme upraviť aj na vyššie hodnoty. Pri úprave zohľadňujeme samozrejme aj životnosť komponentov a využitie vozidla. 

 

Spotreba paliva je jedna z faktorov na ktoré sa najviac prihliada pri úprave. Úpravou priebehu krútiaceho momentu motora vieme dosiahnuť reálne zníženie spotreby paliva. Táto úspora je dosahovaná tým že motor dokáže pracovať v spektre nižších otáčok a na vyšší prevodový stupeň ako pred úpravou. Samozrejme aj počet potrebných  radení sa znižuje čo priaznivo vplýva na spotrebu paliva.

 

Inštalácia sa vykonáva stále u zákazníka naším technikom. Prídavný modul spolu s kabelážou sa pripojí na zbernicu riadiacej jednotky motora. Takýmto spôsobom dokážeme pracovať so všetkými vstupnými údajmi motora. Pri inštalácii používame pôvodné svorkovnice bez akéhokoľvek trvalého zásahu do pôvodnej kabeláže. Modul dokážete kedykoľvek jednoducho vymontovať alebo vypnúť a uviesť vozidlo do pôvodného stavu.

 

Garantujeme vám profesionálne a bezpečné riešenie pre vaše vozidlo. Na vývoji produktov sa podieľajú špecialisti našej firmy a všetky jednotky spĺňajú najvyššie bezpečnostné kritéria. Každé vozidlo s našou úpravou testujeme a vyhodnocujeme aj jazdnými skúškami. Vozidlá testujeme pri maximálnom zaťažení priamo u zákazníka a dokážeme individuálne nastaviť a doladiť program podľa požiadaviek zákazníka.

 

Vstúpiť do OBCHODU