Vstúpiť do obchodu

VIAC DYNAMIKY, ... TO JE NOVÝ PEDALBOX

Pedalbox je zariadenie navrhnuté k zlepšeniu reakcií motora na pridanie plynu. Jednoducho povedané lepšia a rýchlejšia akcelerácia vo všetkých situáciach. Pedalbox je elektronické zariadenie ktoré sa namontuje na plynový pedál vozidla. Zlepšuje tak dynamiku vozidla odstraňuje oneskorenie pri stlačení plynu, skracuje reakčný čas a tým umoňuje lepší zážitok z jazdy ale tiež ulahčuje predbiehanie. Vozidlo reaguje spontánnejšie, rýchlejšie bez oneskorení ktoré sú citeľné pri moderných vozidlách.

LEPŠIE REAKCIE A INDIVIDUÁLNE NASTAVENIE

Vodiči sa každodenne stretávajú s rôznými situáciami na cestách na ktoré musia reagovať. Pedalbox umožňuje vodičovy vybrať si medzi štyrmi režímami "SPORT", " SPORT PLUS", "CITY" a "OFF", ktoré sa ešte dajú individuálne nastaviť v troch supňoch.                  

SKRACUJE REAKČNÝ ČAS

Oneskorené reakcie motora na pridanie plynu sú minulosťou. Motor reaguje okamžite na stlačenie plynového pedálu a s vozidlom sa jazdí podstatne lepšie a pružnejšie a navodzuje to pocit že má auto vyšší výkon. Pedalbox pritom nemení výkonové paramentre vozidla, jedine skracuje reakčný čas.

MAXIMÁLNA EFEKTÍVNOSŤ. LEPŠÍ ZÁŽITOK Z JAZDY.

Spontánnejšie reakcie vozidla zvyšujú zážitok z jazdy. Vodič má lepšiu kontrolu nad vozidlom. Pedalbox sa pomocou prednastavených programov dá nastaviť presne podla požiadaviek zákazníka. 

TURBODIERA? LEPŠIA SPOTREBA. 

Pedalbox je ideálne riešenie aj na odstránenie takzvanej turbodiery. V režíme "CITY" zase uľahčuje jazdu v meste a pomáha znížiť spotrebu paliva.


Pedalbox obsah balenia

Pedalbox je individuále programované na vozidlo a dodávané ako kompletný išntalačný set pre dané vozidlo. Stačí len zapojiť podľa priloženého návodu.

CENA: 200 EUR s DPH

(vrátane dodania)

Balenie obsahuje:

Pedalbox s kabelážou pre dané vozidlo.

Jednoduchý návod v SJ.

Držiak a suchý zips na upevnenie ovládača na palubnú dosku vozidla. 

Garancia vrátenia peňazí! V prípade že s produktom nebudete spokojný, do 15 dní ho môžete vrátiť a mi vám vrátime peniaze!

Pedalbox Porsche Cayenne SPedalbox VW Tuareq Pedalbox BMW M4