PowerControl Farming - PowerControl DX - Efektivita a výkon

Prihliadnuc na špeciálne požiadavky modernej poľnohospodárskej techniky vám ponúkame inovatívne riešenie na zvýšenie výkonu a produktivity poľnohospodárskych strojov. 

Náš najnovší chiptuning modul PowerControl DX je ideálnym doplnkom pre váš traktor, kombajn alebo iný poľnohospodársky stroj. V závislosti od typu vozidla a použitého motora dokáže zvýšiť výkon o 25%, ale taktiež znížiť spotrebu paliva o 12% na jeden hektár.  Zvýšením výkonu tak dokážete stroj vykonávať prácu rýchlejšie a efektívnejšie. 

PowerControl DX - Ako to funguje?

Aby sa zabezpečil najvyšší nárast výkonu prihliadajúc na správnu funkciu a parametre daného motora, PowerControl DX dokáže upravovať parametre až 8 vstrekovačov a 4 senzorov súčastne v reálnom čase. PowerControl DX dokáže zvýšiť výkon aj v najmodernejších strojoch poslednej generácie. Nová technológia Multi-map pracuje až 15x rýchlejšie ako v našej predošlej generácii chipov.

Tento náš nový systém teraz dokáže v reálnom čase zaznamenávať údaje z jednotlivých vstrekovačov a snímačov ktoré následne vieme spracovať a na základe toho vieme prispôsobiť nastavenie programu tak aby najlepšie vyhovoval pracovnému využitiu stroja. Tento proces sa celý odohráva u zákazníka pri bežnej práci stroja. Následne sa náš technik pripojí online na chip a nazbierané dáta stiahne na spracovanie. Upravený softvér potom pošle zákazníkovy na odskúšanie.

PowerControl DXPowerControl DX ovládanie cez mobil

 

PowerControl DX - inštalácia

V našej ponuke nájdete chiptuning produkty PowerControl pre takmer všetky bežne používané traktory a poľnohospodárske stroje. Ide o plne programovateľné jednotky ktoré sa pripájajú na snímače motora alebo v niektorých prípadoch priamo na riadiacu jednotku motora. PowerControl dokáže bez priameho zásahu do programu riadiacej jednotky motora regulovať všetky potrebné parametre v celom otáčkovom pásme motora.

V rámci nášho zákazníkeho servisu vám PowerControl DX prídeme namontovať. Inštalácie robíme po celom území SR zadarmo. Technik vám pri inštaláciu vysvetlí všetky funkcie chipu a spolu odskušate stroj pri práci. V prípade potreby vám softvér na mieste upravíme. 

 

chiptuning traktorov Zvýšenie výkonu traktorov

Prečo si vybrať PowerControl DX ?

Jednoduchá ištalácia- bez zásahu do softvéru stroja a ohrozenia záruky

Bezpečnosť- všetky bezpečnostné prvky riadiacej jednotky zostávajú aktívne

Reverzibilita- PowerControl viete kedykoľvek vypnúť a vozidlo uviesť do sériového stavu

Záruka- na zariadenie zariadenie a softvér sa vzťahuje 5 ročná záruka

Kvalita - máme 25 ročné skúsenosti v úpravách traktorov nielen v Európe ale aj v USA, Canade či Južnej Afrike

Zákaznícky servis- sme tu pre vás 24 hod, 7 dní v týždni, ištalácia po celom území SR

 

 

 

Vstúpiť do OBCHODU