PowerControl Farming - Efektivita a výkon

Traktory a iné poľnohospodárske stroje potrebujú dostatočný výkon aby zvládli ťažkú prácu. Na druhej strane tento výkon musí byť dostupný pri dodržaní dobrej spotreby paliva a nákladov na prevádzku.

Chiptuning traktorov je veľmi špecifický a nie jednoduchý pretože motori traktorov a poľnohospodárskych strojov pracujú dlhé hodiny pri maximálnych výkonoch a vysokých zaťaženiach ich komponentov.

V našej ponuke nájdete chiptuning produkty PowerControl pre takmer všetky bežne používané traktory a poľnohospodárske stroje. Ide o plne programovateľné jednotky ktoré sa pripájajú na snímače motora alebo v niektorých prípadoch priamo na riadiacu jednotku motora. PowerControl dokáže bez priameho zásahu do programu riadiacej jednotky motora regulovať všetky potrebné parametre v celom otáčkovom pásme motora.

 

Meranie vykonu polnohospodarskej technikymeranie vykonu kombajnumeranie vykonu

Okrem úspory paliva dokážete s upraveným strojom ušetriť aj čas.  Keďže traktor má vyšší výkon dokáže vykonávať prácu rýchlejšie a efektívnejšie. Z reálných skúsenostá naších zákazníkov vieme že práve táto úspora je pre nich podstatne zaujímavejšia ako samotná úspora paliva.

Powercontrol tuningbox

Prednosti a výhody PowerControl:

Viete ho použiť aj v nových vozidlách bez toho aby ste ohrozili záruku vozidla.

Viete ho kedykoľvek vymontovať a obnoviť pôvodné parametre vozidla.

Chip je prenosný, tz. že keď vymeníte staré vozidlo za nové chip vám zdarma preprogramujeme na nové vozidlo.

Chip vám prídeme namontovať kdekoľvek na území SR v čase keď vám to vyhovuje, nemusíte urobiť ani kilometer na viac alebo strácať čas presunom k nám.

 

 

 

 

Vstúpiť do OBCHODU