V júni tohto roku prišlo BMW s piatou generáciou päťkovej rady. My sme si zobrali do parady asi najviac predávanú verziu na trhu a to je dobre známý trojliter. Predpokladáme totiž že väčšina budúcich zákazníkov siahne práve na túto motorizáciu. 

Chiptuning pre BMW radu 5 (2017): 

Dobre známy šesťvalcový trojliter 530d  BMW použilo z predchádzajúcej generácie modelu. Za výkonové parametre v sérii 258 koní a 620 Nm sa motor určite nemusí hambiť ale je to už taký štandard v kategórii. Keby ste sa rozhodli že tento výkon vylepšíte ponúkame vám riešenie. Inštaláciou tuning box modulu CRD14 ktorý sa pripája na tri snímače motora dokážeme výkon motora zdvihnúť o pekných + 38 koní a až  + 100 Nm. To všetko v rámci bezpečných hodnôt kedže sa nejedná o žiadný priamý zásah do riadiacej jednotky motora. 

DTE tuning: BMW performance perfectly matchedDTE tuning: BMW G31 tuning
More hp in the 530d with the tuning box PowerControlChiptuning tuning box pre BMW 530d 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BMW chiptuning: bezpečne a bez ohrozenia záruky na vozidlo

CRD14 PowerControl je vybavený ochranou motora. Tejto funkcii hovoríme Engine Protect+ a jeho úlohou je ochrana motora pri tepelných zaťaženiach. To znamená že tuning je zapnutý len v prípade že motor pracuje pri optimálnom teplotnom pásme. Takto nedochádza k zmene zloženia paliva ani k zmene emissií. 

Keď teraz porovnáme nové výkonové parametre z konkurenciou , napr.  Mercedes E-Class (258 hp) a výkonnejšie  Audi A6 Avant (272 hp), naše upravené BMW s takmer 300 koňmi pod kapotou je jasným výťazom. 

Pedalbox: pre BMW (G31)

Chip zabezpečí vozidlu lepšie výkonové parametre. Keď ale chceme ešte zdokonaliť a zvýrazniť výkonové parametre vozidla jednozačne potrebujeme Pedalbox. Pedalbox dodá vozidlu potrebnú dynamiku a vozidlo sním vyštartuje za každých okolností okamžite a bez zaváhania. 

PedalBox: Better acceleration for the BMWPedalBox: lepšie zrýchlenie pre  BMW
Better start with the pedal tuning from DTE SystemsBMW chiptuning od  DTE Systems

 

 

 

 

 

 

 

Neváhajte a doprejte si teraz viac výkonu a lepšiu akceleráciu!