Viac výkonu za menej peňazí

Keď vás zaujal náš produkt PowerControl a radi by ste si dopriali viac výkonu, ale odradila vás vyššia cena, riešenie je BoostrPro. BoostrPro využíva dobre overené programy z modelov PowerControl ale na rozdiel od nich používa len jednu palivovú mapu pre daný motor. Výhodou tohto riešenie oproti iným powerboxom na trhu je že vo väčšine prípadov používa aj BoostrPro viackanálovú technológiu. Viackanálová technológia znamená že chip je pripojený na viac ako jeden snímač na motore čo je pri moderných motoroch základná požiadavka pre správnu funkciu chipu. Pri moderných motoroch je to nevyhnutné pre zabezpečenie emisných noriem. BoostrPro sa napája na dva snímače motora čiže reguluje tak množstvo paliva ako aj množstvo vzduchu. 

BoostrPro používa upravený softvér z modelov PowerControl. Ovládačmi na chipe viete daný program v prípade potreby doladiť čiže výkon zvýšiť alebo znížiť. Vďaka vyspelej technológii dokáže zabezpečiť nárast výkonu do 25%. 

Inštalácia BoostrPro je rovnako jednoduchá ako pri verzii PowerControl. Náš podrobný návod ktorý obsahuje vždy podrobné fotky daného motora vám uľachčí inštaláciu. Nemusíte preto nikde jazdiť a objednávať sa na montáž. Chip vám prinesie kuriér a vy si ho jednoducho namontujete do vozidla. 

BoostrPro je ideálne riešenie pre všetky preplňované motory osobných vozidiel. Je dostupný na všetky vozidlá v našej databáze za jednotnú cenu 299 EUR. V prípade že vás BoostPro zaujal napíšte nám mail na info@dtechiptuning.sk a my vám pošleme viac informácií.