Výkonu nie je nikdy dosť? Riadite sa týmto mottom aj vy? Tak tu máme niečo pre vás...

Podľa Porsche je GTS športovým prepojením pre modelový rad Panamera. Uzatvára priestor medzi modelom S a Turbo. Aj verzia sedan aj verzia Sport Turism sa dá kúpiť vo verzii GTS. Model GTS ťaží s motora V8 biturbo s výkonom 453 koní. A práve pre túto motorizáciu prichádzame s ponukou výkonovej úpravy. Aj keď nemôžeme povedať že GTS chýba výkon ale pre tých ktorý chcú ešte viac tu máme riešenie.

PowerControl RX: 

Táto druhá generáciu Porsche Panamera GTS je poháňaná agregátom V8 biturbo s výkonom 460 koní a 620 Nm. V porovnaní s predchodcom je to o 20 koní a až 100 Nm viac. Inštaláciou nášho PowerControl RX modulu sa tento sériový výkon zvýši o ďalších 56 koní a 58 Nm. 

Model RX máme v ponuke automaticky s ovládaním cez aplikáciu v telefóne. Inštaláciu systému je jednoduchá cez štandardné svokovnice použité na vozidle. Pripájame sa na snímače tlaku turba a tlaku v saní ako aj na snímač otáčok vačkoveho hriadeľa. Takto naša jednotka dokáže ovládať a kontrolovať všetky potrebné signály z motora a riadiacej jednotky. 

 

Chiptuning Panamera 971Tuning pre Panameru 971
Chiptuning Panamera 971Panamera-PedalBox 
Chiptuning Panamera 971Chiptuning-s aplikaciou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuning ovládaný hlasom, high-tech v priamom prenose 

DTE Systems je prvou firmou ktorá má v ponuke úpravu ktorá sa dá ovládať hlasom. Táto aplikácia je dostupná pre majiteľov iPhonov s iOS12. Vodič si uloží najviac používané hlasové povely pre ovládanie aplikáciu a tuningu. Takto pomocou hlasových povelov si vodič dokáže prepnúť a navoliť iný režím jazdy alebo si navoliť športové ukazovatele ktoré chip a aplikáciu ponúkajú. 

Porsche a PedalBox+

Porsche vie ako sa robia športové autá a GTS nie je žiadna výnimka. Tento päťmetrový a viac ako dvojtovnový kolos dokáže akcelerovať na stovku za 4,1 sekundy. Keď ide o jemné doladenie plynu a reakcií v ponuke máme náš Pedalbox. Ten dokáže zlepšiť a upravovať reakcie plynu tak ako si to želá vodič. Samozrejme len keď to potrebuje a využije. Svoje opodstatnenie má Pedalbox pri predbiehaní. 

Pedabox je pripojený na originálnu kabeláž plynového pedálu a dokážete ho nainštalovať za niekoľko minút. Ovládač nebudete potrebovať takže ho kludne niekde založte pretože aj Pedalbox prichádza s funkciou ovládania cez aplikáciu v mobile. Tak štýlovo a jednoducho ovládate všetky zariadenia od DTE-Systems. 

Porsche-Tuning von DTEPorsche-Tuning 
Porsche-Tuning von DTEPorsche chiptuning